O nas | Członkowie | Przyjaciele | Zakon w mediach

Wielki Mistrz: Mateusz Osieka, założyciel Zakonu. Stały bywalec wesel, chrzcin, urodzin, zaręczyn, imienin, imprez, wieczorów kawalerskich, popijaw, ognisk, polowań i świąt wszelakich. Zagorzały myśliwy, posiadacz wielu trofeów (chomiki, krety i takie tam). Również pszczelarz. Podobno cały miód przetransformowuje w napitek. Staramy się nie przypominać mu zbyt często o jego powinnościach wobec sióstr i braci zakonnych. My też lubimy miodek. Bardzo.

Kanclerz: Filip Ciesielski. W bractwie od 2005 roku. Straszny leń. Na treningach wciąż udaje, że coś robi i wciąż wydaje mu się, że inni się na to łapią. Zabawny (przynajmniej tak mu się wydaje). Wciąż opowiada te same dowcipy z których sam się śmieje. W rekonstrukcji hakownik. Stara się znaleźć haka na każdego. Wieczorami uskutecznia puszczanie bąków do ogniska. Zawsze z wielkim hukiem i rozbłyskiem, niekoniecznie fleszy.

Prokurator: Justyna Wiklik, założyciel Zakonu ; W RR jest od około 10-ciu lat. Szyje, tańczy, walczy, strzela i zrzędzi ;)

Podskarbi: Artur 'Wąski' Wąsik. W niektórych kręgach zwany również 'Nieczasem'. Reklama Tatry się przeklapkowała więc 'to już czas' by napisać o nim słów kilka. Siedzi twardo na kasie zakonnej. Wciąż twierdzi, że ktoś jest coś winny lub nie zapłacił składek. Podejrzewany o defraudację i wyprowadzanie pieniędzy na konta osmańskie.

Oboźna: Marta 'Futrzak' Grzegorska. Zwyczajowo zwana 'Futu'. Futusrutu. Lubi się chwalić swoim dekoltem. Dobrze nosi wodę i obiera kapustę. Niedawno ukradła babci chochlę i już nie musi mieszać bigosu łokciem. Komisja bractwowa zbadała sprawę i jednogłośnie uznała, że chochla jest koszerna.

Chorąży: Karol Zakrzewski; Do boju zagrzewa go śpiew we własnym wykonaniu

Paweł 'Mitrołak' Mitras; Szara Eminencja, założyciel Zakonu; Władanie mieczem długim ma świetnie opanowane zarówno w teorii, jak i w praktyce

Anna Pałasz; niezmiernie, ale zawsze interesująco rozgadana

Sonia Sitek; nieśmiała duszą, śmiała sercem

Adam Pietras; kompan do tańca i do różańca, znaczy miecza

Michał 'Elchon' Plezia, w bractwie od roku 2006. Płatnerz, kowal i tarczownik, kapitan Compagnia del Falcone. Dorywczo rzecznik prasowy Zakonu. Lubi ciemne piwa i cukier w herbacie.

Marcin Pszczółkowski; lubi ostrą, konkretną walkę

© powered by y.a.a.